Podcasts by Category

OCH MEISJE TOCH

OCH MEISJE TOCH

OCH MEISJE TOCH

Och-meisje-toch- de podcast. De podcast over vrouwelijk leiderschap! Of toch over vrouwen die leiding geven? Iedere week worden thema's die gaan over leiderschap door vrouwen behandeld. Wij stoppen pas met het schaamteloos bespreekbaar maken van deze onderwerpen als geen enkele ambitieuze (jonge) vrouw meer te horen krijgt: och-meisje-toch. Deze podcast is voor iedereen net als ons bewust wil worden. Met ruimte voor een flinke lach. Door Marinde van Loo (eigenaar Bureau van Invloed - leiderschapscoach & teamcoach) & Leonie van Heijningen (Vrouwelijk leider en eigenaar it's YOU)

26 - #25 Och Meisje toch met Simone van Geelen over Holding space en secure base
0:00 / 0:00
1x
  • 26 - #25 Och Meisje toch met Simone van Geelen over Holding space en secure base

    In deze aflevering praten we met Simone van Geelen - teamontwikkelaar - over ‘holding space’ en ‘secure base’. Je kan luisteren naar waarom Leonie het niet eens is met het woord holding, hoe Simone deze mening inclusief maakt en wat een secure base voor Marinde is. Als je Simone uitnodigt krijg geen expert die je antwoorden geeft. Je krijgt een expert die ruimte schept om te zoeken. Om te onderzoeken en dan ook moeiteloos haar eigen perspectief aan andere inzichten koppelt. Hoor ons samen zoeken in deze podcast die voelde als een holding space waarin we het soms ook niet wisten met elkaar maar bleven zoeken.

    Wed, 06 Jul 2022 - 53min
  • 25 - #24 Och Meisje toch Met Nadie Winde over je impact als leider

    Van heerlijke bakjes koffie maken als Barista naar manager Corporate Responsibility bij Aldi Nederland.
    Nadie koffie geven die wij gemaakt hadden vonden we nog het meest spannend. En het gesprek; dat liep moeiteloos.

    We hebben het met Nadie Winde over duurzaamheid. Over Impact maken.  Een verantwoordelijkheid die ze als echte superwoman neemt.
    In gesprekken schakelt ze moeiteloos van de winst voor jou persoonlijk als je duurzame keuzes maakt, naar de bedrijfswinst die het ook oplevert.  

    We hebben het over Impact, over keuzes maken die jezelf en de wereld helpen.
    En over hoe ingewikkeld het is om keuzes te maken die niet alleen vandaag goed zijn.
    Luister naar deze inspirerende Och Meisje Toch met leider van nu en de toekomst; Nadie Winde

    Tue, 07 Jun 2022 - 50min
  • 24 - #23 Och Meisje Toch over leiders van de toekomst opvoeden met natuurpedagoog Nynke Zandhuis

    In deze inspirerende podcast hoor je natuurpedagoog Nynke Zandhuis. Ze legt te gek én praktisch uit hoe we de leiders van de toekomst kunnen opvoeden. Ze linkt Jurrasic Park moeiteloos aan leren samenwerken én leren leiden. En hoe wij kinderen onderschatten. Haar oproep is kinderen al als volledig mens zien. De samenvatting: leer kinderen waar je ze goed in zijn en nog wel in kunnen groeien. Door ze zelfvertrouwen te geven kunnen ze keuzes leren maken. Keuzes te maken waar ze voor staan. En zo leiderschap te nemen over hun eigen leven en een inspirerend voorbeeld te zijn. 
    En lukt iets of het even niet? Bedenk je dan altijd: het is gedrag. En vraag het je medewerker/het kind:  'weet jij iets'? En als het niks weet? Stel dan zeker iets voor én vraag: denk jij dat dit helpt? 

    Tue, 24 May 2022 - 47min
  • 23 - #22 Och Meisje toch met Seher Melikoglu

    Luister naar deze adembenemende aflevering met Seher Melikoglu. Ooit politievrouw. En nu Empowerfotograaf.
    Naar de verbluffende och meisje toch's die zij als Turks Nederlandse vrouw te horen krijgt.
    En hoe ze vanuit haar overleving een talent heeft ontwikkeld wat ze zelf haar zesde zintuig noemt.
    Ze voelt feilloos of een situatie ontspannen is of niet.  
    En met haar zelfontspanner en haar camera op zak ontspant ze situaties waardoor ze iedere vrouw krachtig op de foto krijgt.
    Luister naar de prachtige verhalen, krachtige statements en hoe zij haar leven als playground ziet.
    Wat we volgens Seher met elkaar mogen leren? Dat alles liefde is. En dat we meer compassie mogen hebben voor elkaar. Elkaar alles moeten gunnen.
    Wij hingen aan haar lippen. Veel plezier! 

    Tue, 10 May 2022 - 47min
  • 22 - #21 Aandacht vragen met Anneloes Vos

    Luister deze geweldige Och Meisje toch met Anneloes Vos. Haar missie is de wereld veroveren
    We hebben het met Anneloes over aandacht vragen. Over hoe Anneloes als 8 jarige de burgemeester van Elst al een brief schreef.
    En hoe ze zich ook nu blijft uitspreken over alles waar ze zich over frustreert.
    Luister Anneloes haar verhaal én laat je inspireren. Laat je inspireren over wat jij kan doen om wél aandacht te vragen.
    Sluit je aan bij deze krachtige wereldveroveraar die gelooft in gelijke kansen. 

    Tue, 26 Apr 2022 - 52min
Show More Episodes