Filtra per genere

Top Albania Radio

Top Albania Radio

Top Albania Radio

Top Albania Radio promovon muzikën më të zgjedhur shqiptare dhe të huaj, me edicionet informative dhe një larmi programesh kulturore

3530 - Nga vizita e David Cameron tek ngjashmëria e Brazilit me Lushnjen – SNËH 27/05/2024
0:00 / 0:00
1x
 • 3530 - Nga vizita e David Cameron tek ngjashmëria e Brazilit me Lushnjen – SNËH 27/05/2024

  Skenaristi, publicisti dhe aktivisti Koloreto Cukali, nuk ka qime në gjuhë dhe nuk kursen askënd. Më sarkazmën e tij të hollë do të goditet aktualiteti dhe protagonistët e tij, duke i shtuar pak kripë radios dhe përmbatje medias në tërësi. Atij i bashkohet dhe Blerina Shehu, e cila numëron një eksperiencë mbi 20 vjeçare në median televizive si moderatore, autore, kryeredaktore, gazetare.

  Tue, 28 May 2024 - 51min
 • 3529 - Edicioni kryesor informativ 28/05/2024

  Lajmet kryesore të ditës me 28 Maj.

  Tue, 28 May 2024 - 6min
 • 3528 - Paso 24 Maj/Surprizat e listës së Silvinhos. Fillon valsi i trajnerëve në Europë!

  Fundjava sportive paraprihet nga më shumë njohuri për të apasionuarit. Të gjitha eventet sportive kanë resumenë e tyre në “Pasó”. Na ndiqni çdo të premte, vetëm në Top Albania Radio.

  Sat, 25 May 2024 - 55min
 • 3527 - “U dashurova, mezi prisja të nesërmen kur merrja radion…”/Ervin Kurti në një rrëfim si kurrë më parë!

  I ftuar në emisionin “Back to the Beginning” ka qenë Ervin Kurti. Në një intervistë mjaft të veçantë me Kozeta Kurtin, moderatori i njohur ka treguar se si kanë nisur karriera e tij duke u kthyer edhe tek e shkuara por duke parë edhe nga e ardhmja.

  Fri, 24 May 2024 - 35min
 • 3526 - Edicioni kryesor informativ 24/05/2024

  Lajmet kryesore të ditës me 24 Maj.

  Fri, 24 May 2024 - 7min
Mostra altri episodi