Filtra per genere

Meksika Açmazı

Meksika Açmazı

Mesut Süre, Anlatanadam, Fazlı Polat via Karnaval.com

"O konuda gerçekten ne düşünüyorsun? Bu zor durumdan nasıl çıkarsın? Peki en yakın arkadaşını satar mısın?" Mesut Süre, Anlatanadam ve Fazlı Polat Meksika Açmazı'nda cevabı olmayan sorulara çözüm arıyor!

Reklam ve iş birliği talepleriniz için: podcastsatis@karnaval.com

76 - Meksika Açmazı 076
0:00 / 0:00
1x
 • 76 - Meksika Açmazı 076

  Prenses ve Kurbağa masalını bir de bizden dinleyin. Libido Killer nedir? Ne değildir? Uzun ilişkilerde cinsel istek ilk gün gibi sürdürülebiliyor mu? Hangi durumlar tutkuyu öldürüyor?

  Thu, 01 Jun 2023
 • 75 - Meksika Açmazı 075

  Dünyada bir blackout olsa ve çok ünlü bir şarkıcı tüm şarkılarıyla sen hariç herkesin hafızasından silinse ne yaparsın? En güzel aşk şarkısını kim yazar? Dostluğumuzu zedelemeden(!) Speed Date konuşuyoruz.

  Thu, 25 May 2023
 • 74 - Meksika Açmazı 074

  Dikkatle dinlemenizi tavsiye ederiz! Korku filmlerinin ünlü yönetmenleri Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam yeni korku filmlerini ilk kez izleyiciyle paylaşıyorlar. Sizin de evde arkadaşlarınızla deneyebileceğiniz bir senaryo oyunu: Birer cümle ilerleyerek film oluşturma. Fazlı dolar milyarderi olsa, hangimizi yanına asistan olarak alır?

  Thu, 18 May 2023
 • 73 - Meksika Açmazı 073

  En yakın arkadaşın kuzeninle ya da bir başka akrabanla çıkabilir mi? Kim haklı? Düğünde terk edilen damat mı, kaçak gelin mi, gelinin kaçtığı aşık mı, kayıkçı mı?

  Thu, 11 May 2023
 • 72 - Meksika Açmazı 072

  Uçuk bir dinleyici açmazı: Bir şempanze senden hoşlansa ve sen de duygularına karşılık versen, bunu arkadaşlarına nasıl söylersin? Flört bir aldatma çeşidi midir? Sanatsal bir seks filminin yönetmeninin gözünden üç dev film: Lor2, Ayın Şavkı Sana Vursun ve Yok Deve!

  Thu, 04 May 2023
Mostra altri episodi