Filtra per genere

Cevheri Güven

Cevheri Güven

CevheriGüven

Türkiye hakkında konuşmalar.... Özel dosyalar.... Özel haberler.. Özel yorumlar... Kehanet yok...

2048 - SELÇUK BAYRAKTAR'IN PARALEL SARAYI
0:00 / 0:00
1x
 • 2048 - SELÇUK BAYRAKTAR'IN PARALEL SARAYI

  SELÇUK BAYRAKTAR'IN PARALEL SARAYI

  Selçuk Bayraktar, Erdoğan sonrasına hazırlıkları için "Paralel Saray" inşa etti ve bürokratlardan biat almaya başladı. Bunu duyan Bilal Erdoğan görüntülü ve sesli tespitler yaparak babası Tayyip Erdoğan'a ispat etti. Erdoğan, Selçuk Bayraktar'a ceza kesmeye başladı. Bayraktar'ın savunma sanayindeki iki önemli adamı görevden alındı. Şehzadelerin Erdoğan sonrası için hazırlıklarında inanılmaz detaylar ve Bayraktar'ın TSK'nın arazisini elinden alarak inşa ettiği Paralel Sarayından ilk görüntüler.

  Fri, 14 Jun 2024 - 29min
 • 2047 - MHP AK PARTİ KRİZİNİN BİLİNMEYENLERİ: USTAYA KARŞI KURT

  MHP AK PARTİ KRİZİNİN BİLİNMEYENLERİ: USTAYA KARŞI KURT

  Bahçeli'nin "CHP ile ittifak kurabilirsiniz" açıklamasıyla AK Parti ile MHP arasında kriz patlak verdi. Bahçeli'nin stratejisi ne? Bahçeli ne yapmaya çalışıyor? Sinan Ateş davası için 1 Temmuz'da adliyede olacaklarını söyleyen Bahçeli'nin Ankara Adliyesi üzerine karabasan gibi çökme planının detayları...

  Wed, 12 Jun 2024 - 43min
 • 2046 - KOÇ GRUBU DARBE DAVASI

  KOÇ GRUBU DARBE DAVASI
  Erdoğan'ın Koç Grubu hakkında bir darbe davası hazırladığı, Ali Koç'u gözaltına almakla başlayıp, gruba yürüyeceğini Aziz Yıldırım'ın ifşasıyla öğrendik. Koç Grubu'na yönelik darbe davasının bir ucu Fenerbahçe ile ilgili 3 Temmuz sürecine, bir ucu Gezi Davasına, bir ucu Mustafa Koç'un Fethullah Gülen'i ziyaretine dayanıyor. Olaya tarihi biçimde müdahale edense Barzani. Yakın tarihin en ilginç dosyalarından birinin detayları bu videoda

  Wed, 12 Jun 2024 - 58min
 • 2045 - ERDEN TİMUR NEDEN İSTİFA ETTİ

  ERDEN TİMUR NEDEN İSTİFA ETTİ

  Erden Timur'un istifasının perde arkası. İnan Kıraç'ın yürüttüğü karanlık operasyona şok olacaksınız. Timur'a karşı yürütülen asimetrik savaşı, Ali Koç'un Galatasaray'ı içeriden fethetmek için kullandığı karanlık aile üyesinin operasyonları ve dahası... Erden Timur'un neden istifa ettiğinin cevabı bu videoda.

  Sat, 08 Jun 2024 - 17min
 • 2044 - MHP'NİN ÖLÜMÜNE GİZLEDİĞİ BAZ HARİTASI

  MHP'NİN ÖLÜMÜNE GİZLEDİĞİ BAZ HARİTASI

  Ankara Adliyesinin MHP'nin talimatıyla ölümüne gizlediği baz haritası. Kayıtlarda kimlerin irtibatları ortaya dökülecek? Polisin dört kez istemesine rağmen verilmeyen baz haritası çıkarma izninin detayları... Ankara Emniyet Müdürü hangi mafya lideriyle bir olup işadamını döve döve parasını elinden aldı? Hangi iki savcı doğrudan MHP Genel Merkezinin talimatıyla Ankara Emniyetini birbirine kattı? Süleyman Soylu ve ekibinin kurduğu paralel emniyet müdürlüğü ne işler çeviriyor?

  Fri, 07 Jun 2024 - 43min
Mostra altri episodi