Filtra per genere

Kendine İyi Davran

Kendine İyi Davran

Beyhan Budak

Kendini keşfet, motive ol ve yüzleş. Merhaba, ben Klinik Psikolog Beyhan BUDAK, burada YouTube hesabımda yayınladığım videoların ses kayıtlarını paylaşıyorum.

845 - Kadınların İlişkilerde En Çok Kullandığı 5 Taktik: Adil Yıldırım'la Söyleşi
0:00 / 0:00
1x
 • 845 - Kadınların İlişkilerde En Çok Kullandığı 5 Taktik: Adil Yıldırım'la Söyleşi

  Bu podcastin amacı bir noktada kendinize bazı soruları sormanızı istemem. Ben neden ilişkilerlerde problemler yaşıyorum? Gerçekten taktiklere ihtiyacım var mı? Taktikler yaşadığım ilişki problemlerine çözüm mü yoksa daha derinlerde mi problemlerim var? Sevgili Adil'in de dediği gibi eğer derinlerde bir problemler varsa, psikolojik yardım almanız ve bunu terapiyle aşmanız mümkün, klinik psikologlardan. Bu podcasti taktik öğrenmek için değil, ilişkilerin doğasına bakmak için dinleyin.

  Sat, 30 Sep 2023
 • 844 - Yaşam Enerjini Sömüren 10 Çok Yaygın Alışkanlık

  Yaşam enerjini bitiren ve yapmak istediklerini yapmanı engelleyen çok yaygın alışkanlıklar.

  Sun, 24 Sep 2023
 • 843 - Özgüven Katili Alışkanlık: Spotlight Etkisi ve Kurtulma Yolları

  Senin her an tedirgin olmana ve özgüvensiz hissetmene sebep olan bir düşünce hatasından, spotlight etkisinden ve şeffaflık yanılsamasından bahsediyorum. Özgüvenini geliştirmek için bu düşünce kalıbını kontrol etmeyi öğrenmelisin.

  Tue, 19 Sep 2023
 • 842 - İlk Başta Çok Etkileyici Görünen Ama Tehlike İşareti Olan Davranışlar

  Psikopat ya da narsist insanlarla ilk tanıştığınızda onlardan etkilenmeniz yüksek ihtimal. işte ilk başta etkileyici görünen ama tehlike işareti olan 7 davranış.

  Sat, 16 Sep 2023
 • 841 - Ciddiye Alınmadığını ve Saygı Görmediğini Gösteren 10 Şey ve Çözüm Önerileri

  Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde çok fazla çaba harcamana rağmen ciddiye alınmadığını, saygı görmediğini gösteren işaretlerden, bunların neden olduğundan ve çözüm önerilerinden bahsediyorum.

  Wed, 13 Sep 2023
Mostra altri episodi