Filtra per genere

Barış Özcan ile 111 Hz

Barış Özcan ile 111 Hz

Podbee Media

Öyle hikayeler vardır ki onları sadece dinleyerek anlayabilirsiniz. Barış Özcan, sanat, tasarım ve teknoloji dünyasından en sıradışı hikayeleri paylaştığı "111 Hz" ile sizleri eşsiz bir işitsel yolculuğa davet ediyor. Kulaklıklarınızı takın ve yepyeni bir deneyime hazır olun.


123 - 119 - Kararları Kim Veriyor: Grup Psikolojisi
0:00 / 0:00
1x
 • 123 - 119 - Kararları Kim Veriyor: Grup Psikolojisi

  Bir grubun üyesi olmak ve grupça hareket etmek, iletişim becerimizi geliştirmenin yanı sıra bize kendimizi güvende de hissettirir. Ne var ki bu ihtiyacımız bazen kendi düşüncelerimizden taviz vermemize sebep olabilir. 111 Hz’in bu bölümünde soluğu, her şeyi yapmakta özgür olduğumuz ıssız bir adada alıyoruz. Fakat bu macerada bizi bilinmez bir tehlike de bekliyor. Karanlık ve aydınlık arasında nerede durduğumuzuysa seçimlerimiz belirliyor. Sunan: Barış Özcan Hazırlayan: Gülşah Dim Ses Tasarım ve Kurgu: Metin Bozkurt Yapımcı: Podbee Media ------- Podbee Sunar ------- Bu podcast, GetirAraç hakkında reklam içerir. GetirAraç'ı indirmek ve ilk kullanımda 500 TL indirimden faydalanmak için, tıklayın. Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir. Hiwell'i indirmek ve "pod10" koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın. See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

  Mon, 19 Feb 2024 - 29min
 • 122 - Aşkın Kimyası | 14 Şubat Özel

  Aşk, kalbimizde yaşanıyormuş gibi düşünülse de aslında her şey beynimizde cereyan ediyor. 111 Hz'in bu bölümünde bir "ilk görüşte aşk" anına tanıklık ediyoruz. Hazır 14 Şubat gelmişken böyle anlarda vücudumuzda nasıl reaksiyonların gerçekleştiğini ve aşkın felsefesini yeniden inceliyoruz. Sunan: Barış Özcan Hazırlayan: Oğulcan Ayan Ses Tasarım ve Kurgu: Metin Bozkurt Yapımcı: Podbee Media ------- Podbee Sunar ------- Bu podcast, GetirAraç hakkında reklam içerir. GetirAraç'ı indirmek ve ilk kullanımda 500 TL indirimden faydalanmak için, tıklayın. Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir. Hiwell'i indirmek ve "pod10" koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın. See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

  Wed, 14 Feb 2024 - 16min
 • 121 - 118 - Yalnızlık Bazen İyidir

  Yalnızlık genelde çok kötü bir şeymiş gibi anlatılır. Sanki mutsuzluğun ana kaynağı buymuş gibi düşünülür... Bu görüşler kısmen doğru, zira yalnızlık modern zamanların en büyük sorunlarından birisi gerçekten de. Fakat yalnızlığı sadece bu perspektiften değerlendirmemek gerekiyor. Tercih edilen ve kontrollü bir yalnızlık hali de insana iyi gelebiliyor bazen. Bu bölümde sosyal izolasyonun ne gibi faydaları olduğunu, yalnızlığın iyileştirici gücünü inceliyoruz. Sunan: Barış Özcan Hazırlayan: Özgür Yılgür Ses Tasarımı ve Kurgu: Metin Bozkurt Yapımcı: Podbee Media ------- Podbee Sunar ------- Bu podcast, GetirAraç hakkında reklam içerir. GetirAraç'ı indirmek ve ilk kullanımda 500 TL indirimden faydalanmak için, tıklayın. Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir. Hiwell'i indirmek ve "pod10" koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın. See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

  Mon, 12 Feb 2024 - 20min
 • 120 - 117 - Birlikte İyileşeceğiz: 6 Şubat Depremi'nden Bir Yıl Sonra | Bölüm 2

  6 Şubat 2023'te gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremin yaralarını hala sarmaya çalışıyoruz. Bu süreçte hepimizin aklında dönen bir cümle vardı: "Birlikte iyileşeceğiz." Ancak bu iyileşme sürecinde yaşananları en iyi, deprem bölgesinde çalışmalarını yürüten emekçiler anlatabilir. Bu bölümde deprem sahasına yönelik faaliyetlerini sürdüren Yuva Project, Mor Dayanışma, Biriz Dayanışma Derneği, Payda Derneği, ALİKEV ve Buradayız Hatay'dan emekçilere bırakıyoruz sözü. Bir yıllık süreçte neler yaşandı, bizler bugün bölgedeki yurttaşlarımız için neler yapabiliriz, onlara soruyoruz. Yuva Project'e ulaşmak için: https://www.instagram.com/yuvaproject/?hl=tr Mor Dayanışma'ya ulaşmak için: https://www.instagram.com/mor_dayanisma/?hl=tr Biriz Dayanışma Derneği'ne ulaşmak için: https://www.instagram.com/birizdayanismadernegi/?hl=tr Payda Derneği'ne ulaşmak için: https://www.instagram.com/paydadernegi/?hl=tr ALİKEV'e ulaşmak için: https://www.instagram.com/aliismailkorkmazvakfi/?hl=tr Buradayız Hatay'a ulaşmak için: https://www.instagram.com/buradayizhatay/?hl=tr Sunan: Barış Özcan Hazırlayan: Özgür Yılgür, Şevval Balkan Ses Tasarımı ve Kurgu: Metin Bozkurt Yapımcı: Podbee Media ------- Podbee Sunar ------- Bu podcast, GetirAraç hakkında reklam içerir. GetirAraç'ı indirmek ve ilk kullanımda 500 TL indirimden faydalanmak için, tıklayın. Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir. Hiwell'i indirmek ve "pod10" koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın. See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

  Tue, 06 Feb 2024 - 49min
 • 119 - 116 - Birlikte İyileşeceğiz: 6 Şubat Depremi'nden Bir Yıl Sonra | Bölüm 1

  6 Şubat 2023'te gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremin yaralarını hala sarmaya çalışıyoruz. Bu süreçte hepimizin aklında dönen bir cümle vardı: "Birlikte iyileşeceğiz." Ancak bu iyileşme sürecinde yaşananları en iyi, deprem bölgesinde çalışmalarını yürüten emekçiler anlatabilir. Bu bölümde deprem sahasına yönelik faaliyetlerini sürdüren Gönül Mutfağı, Sivil Alan Hareket Ağı, Turkish Philanthropy Funds, TARDE ve Türk Psikologlar Derneği'nden emekçilere bırakıyoruz sözü. Bir yıllık süreçte neler yaşandı, bizler bugün bölgedeki yurttaşlarımız için neler yapabiliriz, onlara soruyoruz. Gönül Mutfağı'na ulaşmak için: https://www.instagram.com/gonulmutfagimiz Sivil Alan Hareket Ağı'na ulaşmak için: https://www.instagram.com/sivilalanhareketagi/ Turkish Philanthropy Funds'a ulaşmak için: https://www.instagram.com/turkishphilanthropyfunds/ TARDE'ye ulaşmak için: https://www.instagram.com/tarde_tr/ Türk Psikologlar Derneği DEPSDA'ya ulaşmak için: https://www.instagram.com/depsda2023 Sunan: Barış Özcan Hazırlayan: Özgür Yılgür, Şevval Balkan Ses Tasarımı ve Kurgu: Metin Bozkurt Yapımcı: Podbee Media ------- Podbee Sunar ------- Bu podcast, GetirAraç hakkında reklam içerir. GetirAraç'ı indirmek ve ilk kullanımda 500 TL indirimden faydalanmak için, tıklayın. Bu podcast, Hiwell hakkında reklam içerir. Hiwell'i indirmek ve "pod10" koduyla %10 indirimden faydalanmak için tıklayın. See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

  Mon, 05 Feb 2024 - 48min
Mostra altri episodi