Filtra per genere

Uyku Hikayeleri

Uyku Hikayeleri

Uyku Hikayeleri

Çocuklarınız için birbirinden tatlı meditatif uyku hikayeleri için bizi takip edin. Uzman psikologlar tarafından hazırlanan hikayelerimiz uyku saatini keyifli ve kolay hale getiriyor. Hikayelerimizden en etkili nasıl yararlanabileceğinizle ilgili bilgiler Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızda.

67 - Minik Kar Tavşanı ve Kutup Ayısı - 2. Buluşma
0:00 / 0:00
1x
 • 67 - Minik Kar Tavşanı ve Kutup Ayısı - 2. Buluşma

  Yavru kutup ayısı yeni arkadaşı Minik Kar Tavşanı'nın da yardımıyla tatlı bir uykuya dalar fakat çok geçmeden uyanır. Hem kutup ayısı olmak ne demek öğreneceği, hem de arkadaşı Minik Kar Tavşanı ile bir araya geleceği güzel bir gün geçirir. "Minik Kar Tavşanı ve Kutup Ayısı" hikayemizin devamı olan bu sıcacık uyku hikayesi yaklaşık 22 dakika sürüyor ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 40 dakikaya tamamlanıyor. 😴 Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geçiş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

  Thu, 25 Jan 2024 - 40min
 • 66 - Bir Kamyon Bulut

  Sokakta bir kamyon dolusu bulut satan bir bulutçu ile karşılaşsan, alacağın bulutlarla ne yapmak isterdin? Bu soruyu Instagram hesabımızda sorunca aldığımız cevaplardan sıcacık bir uyku hikayesi hazırladık. Çocukların cevaplarını duymak için sizi "Bir Kamyon Bulut" hikayemizi dinlemeye davet ediyoruz. Yaklaşık 32 dakika süren hikayemiz uykuyu derinleştiren müziğiyle 45 dakikaya tamamlanıyor. 😴 Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

  Fri, 22 Dec 2023 - 45min
 • 65 - Film İzlemeyi Seven Fil

  Hikayemiz diğer çocuklarla oynayıp dışarda gezmektense film izlemeyi tercih eden Fil Fiki'nin arkadaşlık kurmak için aldığı desteği ve gösterdiği cesareti anlatıyor. Bu hikayeye bir sınıf öğretmeninin arkadaşlarıyla yaşadığı sorunları çözmesi için öğrencisine verdiği destek ve yaşattığı mutluluk ilham oldu. Biz de bu hikayemizi çocuklarımızın gelişimini çok yönlü olarak destekleyen bütün kıymetli öğretmenlerimiz için seslendirdik ve 24 Kasım 2023 Öğretmenler Günü'nde öğretmenlerimize bir hediye olarak yayınladık. Yaklaşık 17 dakika süren ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 30 dakikaya tamamlanan hikayemizin dinleyicilerimize de ilham ve mutluluk vermesini, uyku saatini güzelliştirmesini dileriz.   😴  Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

  Fri, 24 Nov 2023 - 30min
 • 64 - Yüz Yıllık Çınar

  Cumhuriyet'in 100. yılını kutlamak için yazdığımız bu anlatının bir yandan 29 Ekim'in önemini hatırlarken, bir yandan da uykuya geçişi kolaylaştırmasını dileriz. Yüz yıllık bir çınarın yolculuğundan Cumhuriyet Bayramını kutlamaya uzanan bu uyku hikayemiz yaklaşık 22 dakika sürüyor ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 30 dakikaya tamamlanıyor.   😴  Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz. İyi geceler, tatlı rüyalar!

  Mon, 23 Oct 2023 - 30min
 • 63 - Deniz Konseri

  Yazlıkta sıradan bir gün bir balinanın denizde görünmesiyle sihirli bir güne dönüşür. Yağmur ve Emre'nin bir deniz konserinden küçük bir parça dinleme fırsatı bulduğu bu uyku hikayemiz yaklaşık 30 dakika sürüyor ve uykuyu derinleştiren müziğiyle 45 dakikaya tamamlanıyor.   😴  Uyku Hikayeleri uzman psikologlar tarafından hem çocukların, hem büyüklerin uykuya geciş sürecini kolaylaştırmak için derin rahatlama teknikleriyle yazılmış meditatif hikayelerdir. Uyku hikayelerimizden nasıl faydalanabileceğinizle ilgili detaylı tavsiyelerimize Instagram'da @uykuhikayeleri hesabımızdan ulaşabilirsiniz.  İyi geceler, tatlı rüyalar!

  Thu, 07 Sep 2023 - 45min
Mostra altri episodi