Nach Genre filtern
Radio Djamel

- 61 - Radio Djamel Kouterklap - Promotie naar eerste klasseTue, 14 Apr 2026 - 07min
- 60 - In de Boeken van de Veekaa met Maxim VandammeFri, 13 Mar 2026 - 10min
- 59 - In de Boeken van de Veekaa met Hein VanhaezebrouckThu, 12 Mar 2026 - 26min
- 58 - In de Boeken van de Veekaa met Piet TimmermanWed, 11 Mar 2026 - 11min
- 57 - In de Boeken van de Veekaa met Kristof D'HaeneTue, 10 Mar 2026 - 11min
- 56 - In de Boeken van de Veekaa met Freddy SeysMon, 09 Mar 2026 - 19min
- 55 - Radio Djamel met Jellert Van Landschoot en Brecht DejaegereWed, 05 Nov 2025 - 35min
- 54 - Radio Djamel met Kurt Bataille en Francky Vandendriessche
In de nieuwste aflevering van Radio Djamel zijn assistent-trainer, Kurt Bataille en keeperstrainer, Francky Vandendriessche te gast.
Heeft de staff een mascotte? Hoe worden de taken onderling verdeeld onder de coaches? En hoe leeft het duo naar de topper tegen Beveren toe?
Een blik achter de schermen van KVK, nu samen met Franky Vandendriessche en Kurt Bataille.
Thu, 02 Oct 2025 - 32min - 53 - Radio Djamel met Nils Vanneste en Jelle SchelstraeteWed, 10 Sep 2025 - 1h 11min
- 52 - Radio Djamel met Lenn en Liam De SmetTue, 26 Aug 2025 - 24min
- 51 - Radio Djamel met Gilles Ruyssen & Lennard HensWed, 13 Aug 2025 - 28min
- 50 - Van Kiel tot Kouter - Bart Coopman & Tuur Dierckx
In “Radio Djamel – Van Kiel tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. Deze week zijn Bart Coopman & Tuur Dierckx te gast.
Hoe vertaalt degradatie-stress zich in een kleedkamer? Hoe hou je als spelersgroep het geloof erin? Is het behoud nog steeds mogelijk?
Tue, 29 Apr 2025 - 35min - 49 - Van Kiel tot Kouter - Gillian Folens & Arne Beyens
In "Radio Djamel - Van Kiel tot Kouter" bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. Deze week zijn KVK-fans Gillian Folens & Arne Beyens te gast.
Hoe staat het met de stress bij de supporters? Wat maakt een "away day" speciaal? Waarom is het vrijdag tegen Beerschot opnieuw "de belangrijkste match van het jaar"?
Tue, 22 Apr 2025 - 33min - 48 - Van Kiel tot Kouter - Sven De Rechter & Eline Hubert
In “Radio Djamel – Van Kiel tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. Deze week zijn KVK-medewerkers Sven De Rechter & Eline Hubert te gast.
Wat is de rol van Sven in de omkadering van de spelers? Hoe beleefden zij de zege op STVV? Raakt het stadion uitverkocht tegen Beerschot?
Tue, 08 Apr 2025 - 35min - 47 - Van Kiel tot Kouter - Carl Berteele & Eddy Botteldoorne
In "Radio Djamel - Van Kiel tot Kouter" bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. Deze week zijn de "mannen van de radio" Carl Berteele & Eddy Botteldoorne te gast.
Waarom is de radio het mooiste medium? Wie maakte Carl Berteele sprakeloos op het postkantoor? Wat verwachten ze van onze Kerels op het Truiense kunstgras?
Wed, 02 Apr 2025 - 59min - 46 - Van Kiel tot Kouter - Brecht Dejaegere & Nayel Mehssatou
In “Van Kiel tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. Deze week zijn de 2 Kerels Brecht Dejaegere & Nayel Mehssatou te gast.
Welke kwaliteiten willen ze stelen van de ander? Waar legt Bernd Storck de nadruk op? Is het een voordeel dat we nog maar pas tegen Cercle speelden?
Tue, 25 Mar 2025 - 29min - 45 - Transfer Talk met Pieter Eecloo (CEO Sports)Tue, 10 Sep 2024 - 29min
- 44 - Kouterklap na de reddingTue, 28 May 2024 - 12min
- 43 - Van Kehrweg tot Kouter - Ulla Werbrouck & Arthur De Sloover
In “Radio Djamel – Van Kehrweg tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. Deze week zijn twee Olympisch kampioenen & KVK-supporters Ulla Werbrouck & Arthur De Sloover te gast.
Wat is hun band met KVK? Waar krijgt een Olympisch kampioen stress van? Hoe schatten zij de terugwedstrijd tegen Lommel in?
Wed, 22 May 2024 - 57min - 42 - Van Kehrweg tot Kouter - Stijn De Smet & Lukas Van Eenoo
In “Radio Djamel – Van Kehrweg tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. En dat doen we nu ook mét beeld! Deze week zijn twee ex-Kerels Stijn De Smet & Lukas Van Eenoo te gast.
Volgen ze KVK nog? Wat verwachten zij van de barrages tegen Lommel?
Wed, 15 May 2024 - 32min - 41 - Van Kehrweg tot Kouter - Cedric Ryckaert & Dolf Dhaenens
In “Radio Djamel – Van Kehrweg tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. En dat doen we nu ook mét beeld! Deze week zijn “stemmen uit VAK I” Cedric Ryckaert & Dolf Dhaenens te gast.
Hoe draag je clubliefde over op je zonen? Staan de zenuwen al strak voor de thriller op zaterdag? Kunnen onze Kerels de barragesveiligstellen?
Wed, 08 May 2024 - 44min - 40 - Van Kehrweg tot Kouter - Imar Vandenabeele & Johan De Caluwé
In "Radio Djamel - Van Kehrweg tot Kouter" bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. Deze week zijn KVK-watcher Imar Vandenabeele & Sporza-stem Johan De Caluwé te gast.
Hoe is het medialandschap door de jaren heen veranderd? Is hoop geloof geworden na de zege op RWDM? Hoe groot is de spanning voor de wedstrijd tegen Eupen?
Wed, 01 May 2024 - 55min - 39 - Van Kehrweg tot Kouter - Kristof D'Haene & Hannes Van Der Bruggen
In “Radio Djamel – Van Kehrweg tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. En dat doen we nu ook mét beeld! Deze week zijn Kristof D’Haene & Hannes Van Der Bruggen te gast.
Wat doet Kristof nu na zijn afscheid van het profvoetbal? Hoeveel kilometer liep Isaak Davies tegen RWDM? Zien Kristof & Hannes nog kansen op de redding?
Je maakt ook kans op een wedstrijdshirt, gesigneerd door Kristof & Hannes!
Wed, 24 Apr 2024 - 32min - 38 - Van Kehrweg tot Kouter - Bart Coopman & Brecht Capon
In “Radio Djamel – Van Kehrweg tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. En dat doen we nu ook mét beeld! Deze week zijn Bart Coopman van WTV & Brecht Capon te gast.
Waar lag het pijnpunt tegen Charleroi? Wat zijn Brecht zijn ervaringen met degradatievoetbal? Wat zijn de verwachtingen voor de dubbele confrontatie met RWDM?
Wed, 17 Apr 2024 - 45min - 37 - Van Kehrweg tot Kouter - Youssef Challouk & Maarten Van Loo
In “Radio Djamel – Van Kehrweg tot Kouter” bespreken we tijdens de Relegation Play-offs met 2 gasten de cruciale degradatie-wedstrijden. Deze week zijn Youssef Challouk & Maarten Van Loo te gast.
Hoe verloopt de revalidatie van Youssef? Wat houdt Maartens job als floormanager bij TV in? Moet er gewonnen worden tegen Charleroi?
Wed, 10 Apr 2024 - 34min - 36 - Davy & MoTue, 26 Mar 2024 - 59min
- 35 - Radio Djamel - Pieter Eecloo (CEO Sports)Wed, 10 Jan 2024 - 44min
- 34 - Radio Djamel - Brecht & GlennTue, 17 Oct 2023 - 1h 18min
- 33 - Radio Djamel - Op naar KVK-RSCA
In aflevering 32 van "Radio Djamel" blikken we vooruit op de thuismatch tegen RSC Anderlecht. Dat doen we met Hakim El Kaddouri, onze nieuwe fanbase & horeca manager, Sibren Ghiesmans en ex-speler & scout, Claude Verspaille.
Komt een interlandbreak gelegen? Wat weet Claude nog over zijn wedstrijden tegen RSCA? En wat mogen we verwachten komende zondag?
Thu, 14 Sep 2023 - 38min - 32 - Radio Djamel - GoestingFri, 04 Aug 2023 - 38min
- 31 - Radio Djamel - KristofTue, 18 Apr 2023 - 1h 08min
- 30 - Radio Djamel - Kouterklap na KVK-Club BruggeSun, 19 Mar 2023 - 13min
- 29 - Radio Djamel - KVK-CLUB, deel 75
In aflevering 28 van "Radio Djamel" blikken we vooruit op de belangrijke match tegen Club Brugge. Dat doen we met vaste gast Lennert Deleu, abonnee Simon Clinckemaillie en onze B2B sales & marketing manager Falko De Backer. Hoe bereid je een topmatch voor? Wie werd KVK-fan na een wedstrijd tegen Club Brugge? En hoe belangrijk is zaterdag voor het behoud?
Tue, 14 Mar 2023 - 36min - 28 - Radio Djamel - Op naar KVK-RSCA
In aflevering 27 van "Radio Djamel" blikken we vooruit op de belangrijke match tegen RSCA. Dat doen we met vaste gast Lennert Deleu, abonnee Joeri Vyncke & onze medisch coördinator Jochen De Coene. Hoe kijken zij vooruit naar de match ? Wat vonden zij van de match op Standard? En welke KVK-speler heeft het beste recuperatievermogen?
Thu, 16 Feb 2023 - 28min - 27 - Radio Djamel - De Kouterklap na KVK-GenkTue, 27 Dec 2022 - 10min
- 26 - Radio Djamel - Kerstvoetbal op KVK
In aflevering 25 van "Radio Djamel" blikken we vooruit op de Kerstmatch tegen KRC Genk. Dat doen we met vaste gast Lennert Deleu, abonnee uit de familietribune Marian Hinnekens & onze clubfotograaf Dominique "Domi" Romaen.
Hoe beoordelen zij de eerste weken onder Bernd Storck? Wat is hun favoriete Kerstmatch? En hoe bereiden de spelers zich voor op deze "speciale wedstrijd"?Thu, 22 Dec 2022 - 39min - 25 - Radio Djamel - Bezoek van Brecht Dejaegere
In aflevering 24 van "Radio Djamel" hebben we Brecht Dejaegere op bezoek uit Toulouse. Brecht werd in de jeugdacademie van KVK omgetoverd van doelman tot dynamische middenvelder. Hij brak door in de eerste ploeg en haalde mee de bekerfinale tegen Lokeren.
Wat weet hij nog over zijn eerste stappen als prof? Van welke spelers leerde hij het meest? En is "Brechtje" intussen "Brecht" geworden?
Tue, 29 Nov 2022 - 1h 02min - 24 - Radio Djamel - WK-koorts met Jelle Schelstraete
In aflevering 23 van "Radio Djamel" blikken we al even vooruit naar het WK in Qatar. Dat doen we samen met niemand minder dan Jelle Schelstraete.
Jelle was 10 jaar aan de slag als jeugdmanager bij KVK en maakte 2 jaar geleden de overstap naar de voetbalbond. Hij is daar nu de assistent-technisch directeur van bondscoach Roberto Martinez.Hoe verliepen zijn eerste stappen in de voetbalwereld? Hoe bouwde hij de jeugdacademie van KVK op? En vooral, worden we wereldkampioen?
Wed, 02 Nov 2022 - 1h 13min - 23 - Radio Djamel - Derby Time
In aflevering 22 van "Radio Djamel" blikken we in een uurtje vooruit naar De Derby met vaste gast, Lennert Deleu, voortrekker van sfeergroep United 19, Dolf Dhaenens en Derby-deskundige, Simon Clinckemaillie.
Wat maakt De Derby de match van het jaar? Wat is de mooiste Derby tot nu toe? En hoe ziet een Derby Day eruit?
Tue, 11 Oct 2022 - 59min - 22 - Radio Djamel - Op naar de topper tegen Antwerp
In aflevering 21 van "Radio Djamel" blikken we in een halfuurtje met supporter Lennert Deleu terug op de eerste 9 speeldagen en vooruit naar de topper tegen Antwerp.
Wat is het ideale recept om punten af te snoepen van de leider? Waarom komen zelfs Nederlanders naar het Guldensporenstadion? En wat heeft United 19 zondag in petto?Tue, 27 Sep 2022 - 26min - 21 - Radio Djamel - Klaar voor de competitiestart
In aflevering 20 van "Radio Djamel" trekken we in een halfuurtje het nieuwe seizoen op gang.
Vooruitblikken naar de nieuwe jaargang en de openingswedstrijd tegen OHL doen we met Eline Hubert (ticketing- & merchandising-verantwoordelijke KV Kortrijk) en supporters Lennert Deleu & Simon Rosseel.
Hoe leven zij toe naar de eerste speeldag? Waarom kochten Lennert & Simon al hun abonnement? En hoeveel abonnementen zijn er eigenlijk al verkocht?
Thu, 21 Jul 2022 - 26min - 20 - Radio Djamel: Op Stage met Challouk & Vandenberghe
In aflevering 19 trekken we mee op stage met onze Kerels in "Radio Djamel: Op Stage"
Vandaag schuiven Youssef Challouk & Tom Vandenberghe mee aan tafel voor een babbel van een kwartiertje.
Hoe verloopt hun aanpassingsperiode? Helpt het om elkaar al te kennen van bij Deinze? Is de stage fysiek zwaar? En wat heeft Tom Vandenberghe met Bob Marley?
Een blik achter de schermen van de stage met de nieuwkomers.
Fri, 01 Jul 2022 - 18min - 19 - Radio Djamel: Op Stage met Rik Foulon & Jochen De Coene
In aflevering 18 trekken we mee op stage met onze Kerels in “Radio Djamel: Op Stage”
Vandaag schuiven sportief directeur Rik Foulon & medisch coördinator Jochen De Coene mee aan tafel voor een babbel van een kwartiertje.
Wie is nieuw gezicht en ervaren rot in het vak Jochen De Coene? Hoe doen we aan blessure-preventie? En hoe beleeft onze sportief directeur, Rik Foulon, deze transferperiode? Waarom Massimo Bruno? En wat mogen we nog verwachten?
Een blik achter de schermen van de stage en de technische en medische staf.
Thu, 30 Jun 2022 - 16min - 18 - Radio Djamel: Op Stage met Kristof D'Haene
In aflevering 17 trekken we mee op stage met onze Kerels in "Radio Djamel: Op Stage"
Vandaag schuift kapitein Kristof D'Haene mee aan tafel voor een babbel van een kwartiertje.
Hoe verliep alles op de eerste dag van de stage? Wie is kamergenoot Tom Vandenberghe? En wat is de beste quote uit "Nonkels"?Wed, 29 Jun 2022 - 14min - 17 - Radio Djamel - Het gouden hart van Anthony Van Loo
In aflevering 16 van Radio Djamel schuift ex-Kerel Anthony Van Loo mee aan tafel. We praten over het jammerlijke overlijden van Miguel Van Damme, zijn carrière, de fratsen in de kleedkamer, zijn hartproblemen en defibrillator,... Eén ding is duidelijk na deze aflevering: Anthony is en blijft een topkerel met een hart van goud.
Wed, 30 Mar 2022 - 1h 04min - 16 - Radio Djamel - De wintermercato van Matthias LetermeWed, 16 Feb 2022 - 58min
- 15 - Radio Djamel - Zingen en dansen met Dylan Mbayo
In aflevering 14 schuift Dylan Mbayo mee aan de Radio Djamel-tafel!
Na zijn topwedstrijd in de Ghelamco Arena nam Dylan Mbayo de tijd om samen met Jordi Callens en Dan Dewerchindoor zijn nog jonge carrière te lopen.
Onze AGO jobs & HR Kerel van de maand en tweevoudige doelpuntenmaker tegen Gent vertelt over zijn vader, het alleen wonen en zijn muziekcarrière.
Wed, 19 Jan 2022 - 50min - 14 - Radio Djamel Cup Special - Michiel Jonckheere & Brecht Capon
Voor aflevering 13 van Radio Djamel zaten we aan tafel met Michiel Jonckheere en ex-Kerel Brecht Capon. In deze speciale cup aflevering komen volgende topics voorbij:
1/8e finale in de Croky Cup de spanning van een bekerfinale uitstapjes met de vriendinnen het overlijden van Franck Berrier een eventuele trainerscarrièreThu, 25 Nov 2021 - 1h 05min - 13 - Radio Djamel - Op de koffie met Georges LeekensSat, 09 Oct 2021 - 42min
- 12 - Radio Djamel - De drukke zomermercato van Matthias Leterme
In aflevering 11 van Radio Djamel komt algemeen manager Matthias Leterme langs. Hij blikt terug op de afgelopen zomermercato met maar liefst 11 nieuwe spelers. Hoe beleeft hij zo'n transferperiode? Je komt het allemaal te weten in deze aflevering.
Wed, 08 Sep 2021 - 1h 05min - 11 - Radio Djamel - De mens achter onze T2 Bart Meert
De eerste aflevering van het nieuwe seizoen staat vanaf nu online! De gast is onze T2 Bart Meert. In deze aflevering praten we over de nieuwe technische staf en onze gedreven trainer Luka Elsner. Intussen is het al het vierde seizoen voor Bart als T2 bij KV Kortrijk. Dat levert niets anders dan interessante verhalen op.
Wed, 18 Aug 2021 - 1h 01min - 10 - Radio Djamel - Op de moto met sportjournalist Carl Berteele
In aflevering 9 van Radio Djamel is sportjournalist Carl Berteele, een supporter in hart en nieren van KVK sinds de jaren '70, te gast. Een trotse Kortrijkzaan, de ontmoeting met Bo Braem in het postkantoor, de man op de moto en de plagerijen met andere sportjournalisten. Het komt allemaal aan bod in deze aflevering van Radio Djamel.
Fri, 11 Jun 2021 - 48min - 9 - Radio Djamel - Werkgroep 19
Voor deze achtste aflevering schuiven drie MyKVK-leden aan tafel die ook deelnemen aan Werkgroep 19. Wat is er nu allemaal besproken in Werkgroep 19 en wat is zo belangrijk naar volgend seizoen toe voor onze supporters? Dat komt allemaal aan bod in deze aflevering van Radio Djamel.
Thu, 20 May 2021 - 51min - 8 - Radio Djamel - Waar ligt de toekomst van Zinho Gano?
In aflevering 7 van Radio Djamel schuift onze spits Zinho Gano mee aan tafel. Ziet Zinho een verlengd verblijf in Kortrijk zitten? We praten ook over racisme in het voetbal en over zijn band met Romelu Lukaku.
Wed, 12 May 2021 - 58min - 7 - Radio Djamel - Gilles "Mr. Proper" Dewaele
Daar is aflevering 6 van Radio Djamel, met niemand minder dan seizoensrevelatie Gilles Dewaele. Gilles blikt terug op zijn eerste seizoen bij KVK. Ons brommertje vertelt ook waarom hij nooit aan atletiek gedaan heeft, over het talent Charly Musonda en nog zoveel meer.
Thu, 15 Apr 2021 - 1h 26min - 6 - Radio Djamel - De fratsen van Glenn Verbauwhede
In aflevering 5 is clubicoon Glenn Verbauwhede te gast. 'Glenne' was tussen 2008 en 2011 doelman bij KVK. We praten over zijn gekke verhalen bij zijn favoriete club en zijn avonturen in Zuid-Afrika. Lachen, gieren en brullen zijn dé kernwoorden in deze aflevering.
Thu, 11 Mar 2021 - 1h 40min - 5 - Radio Djamel - Derby Special
In deze speciale aflevering voor De Derby schuiven Dan Dewerchin (supporter), Rik Lecot (sponsor) en Bauwe Dezeure (sfeergroep United 19) aan tafel. We praten uitgebreid over de geschiedenis van de derby, de ongeslagen reeks en de meest grappige anekdotes tijdens de Vlasico. De ideale opwarmer voor De Derby.
Wed, 24 Feb 2021 - 1h 01min - 4 - Radio Djamel - We Doen Voort met Matthias Leterme (algemeen manager van KVK)
In aflevering 3 van Radio Djamel is onze algemeen manager Matthias Leterme aan het woord. Hij praat over de impact van corona en het reilen en zeilen van de club. Ook de actuele gebeurtenissen en toekomstplannen van KVK komen aan bod. Als KVK-supporter mag je deze aflevering gewoon niet missen!
Fri, 19 Feb 2021 - 1h 25min - 3 - Radio Djamel - Hoe gaat het met Kristof D'Haene?
Daar is aflevering 2 van Radio Djamel, de podcast van KV Kortrijk! In deze aflevering zitten we samen met onze publiekslieveling en linksachter Kristof D'Haene om te horen hoe het met hem gaat tijdens zijn revalidatie. Deze aflevering heeft bovendien een gouden randje!
Wed, 03 Feb 2021 - 53min - 2 - Radio Djamel - Is Zidane de beste speler ooit bij KVK?
De eerste aflevering van de podcast van KV Kortrijk is een feit! In de eerste aflevering reizen we door de mooie carrière van Djamel Zidane, misschien wel de beste voetballer ooit bij KVK.
Wed, 30 Dec 2020 - 40min - 1 - TeaserTue, 22 Dec 2020 - 00min
Podcasts ähnlich wie Radio Djamel
AD Voetbal podcast AD
De Zaak X AD
Alle Geschiedenis Ooit – Grote Namen Alle Geschiedenis Ooit
De Onderwereld Bas Dingemanse & Bas van Mulken
Omdenken Podcast Berthold Gunster
Boekestijn en De Wijk BNR Nieuwsradio
De Wereld | BNR BNR Nieuwsradio
Zolang het leuk is BNR Nieuwsradio
Moordzaken Carrie & Eddie
Heterdaad De Telegraaf
Het Land van Wierd Duk De Telegraaf
Kick-off met Valentijn Driessen De Telegraaf
F1 Aan Tafel Grand Prix Radio
Groeten uit Grolloo Johan Derksen
KieftJansenEgmondGijp KieftJansenEgmondGijp
Kris Kross Mixtape Kris Kross Amsterdam
De Jortcast NPO Luister / AVROTROS
De Wit & De Wereld NPO Luister / BNNVARA
Nachtzuster NPO Radio 1 / Omroep MAX
NRC Vandaag NRC
Veldheren Peter van Uhm, Mart de Kruif, Jos de Groot / Corti Media
Amerika in 15 minuten Raymond Mens
Maarten van Rossem & Tom Jessen Tom Jessen en Maarten van Rossem
Vandaag Inside Vandaag Inside
L'After Foot RMC
Rothen s'enflamme RMC
El Partidazo de COPE COPE
Sjotcast Nieuwsblad
90 minutes Sporza en Friends of Sports
HLN Voetbalpodcast HLN
El Larguero SER Podcast
Darts draait door Sportnieuws.nl
ONGEFILTERD HIVE Sportsgroup
De Klokke Podcast De Klokke Podcast
Café Koers Nieuwsblad
VREAU SĂ ȘTIU Boof Media
Radio Stelvio Nico Dierickx
Friends of Sports Friends of Sports
Vandenbempt Sporza
De Jogclub De Jogclub
Kop over Kop Eurosport Benelux
Sporza Daily Sporza
Radio Foot Internationale RFI
Peloton RMC RMC